Zadbaj o domową apteczkę w okresie jesienno-zimowym

Verbascon to grupa suplementów diety....

post image

Verbascon Grip

Verbascon Grip to suplement diety w postaci proszku do rozpuszczenia o malinowym smaku.Verbascon Grip to suplement diety w postaci proszku do rozpuszczenia o malinowym smaku. Preparat bazuje na działaniu składników pochodzenia naturalnego, które pomagają łagodzić problemy układu oddechowego takie jak kaszel oraz dolegliwości gardła. Są to między innymi kwiat bzu czarnego, kwiat dziewanny oraz korzeń pelargonii afrykańskiej.

Verbascon Gardło Med.

Verbascon Gardło Med to pastylki na gardło do ssania o smaku pomarańczowo-grejpfrutowym. Wyrób zawiera składniki powlekające błony śluzowe jamy ustnej wytwarzając na nich barieręnawilżającą. Eteryczne olejki oraz mentol ułatwiają natomiast oddychanie. Preparat pomoże Ci w trakcie przeziębienia, grypy, infekcji górnych dróg oddechowych podczas których odczuwasz ból gardła, suchość w jamiej ustnej lub chrypka. Pastylki do ssania na gardło polecamy zwłaszcza osobom pracującym głosem, narażonym na długotrwałe przebywanie w suchym pomieszczeniu bądź innych niesprzyjających warunkach klimatycznych takich jak zapylenie, zadymienie lub ogrzewanie.

Verbascon Zatoki

Verbascon Zatoki to powlekane tabletki do połykania i nasza kolejna propozycja do Twojej apteczki.Suplement diety oparty jest o działanie składników pochodzenia naturalnego, między innymi ekstrakt z ziela Andrographis paniculata. Wspiera on mechanizmy obronne organizmu głównie na poziomie górnych dróg oddechowych. Bezkonkurencyjny kompleks Sinuplant składa się z ekstraktów roślinnych łagodzących górne drogi oddechowe. Tabletki mogą stosować dzieci powyżej 6 roku życia natomiast nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Pamiętaj

Zapoznaj się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku i stosuj się do zaleceń w niej zawartych.

← Powrót