Mars DystrybucjaKONTAKT

Chciałbyś rozpocząć z nami współpracę lub masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w naszym FAQ? Skontaktuj się z odpowiednim działem naszej firmy!

kontakt

Biuro

Pon – Pt od 8:00 – 16:00

Sekretariat

Katarzyna Traciłowska
telefon: 18-50-65-200, 609-907-738
email: biuro@marsdystrybucja.pl

Zastępca kierownika

Marta Grońska
telefon: 18 506 52 05, 510-283-637
email: m.gronska@marsdystrybucja.pl

Dyrektor handlowy

Rafał Wieczorek
telefon: 500-013-163
email: r.wieczorek@marsdystrybucja.pl

Dział rozliczeń

Małgorzata Pawlak
telefon: 609-750-339
email: m.pawlak@marsdystrybucja.pl
Marta Węglowska
telefon: 691-352-921
email: m.weglowska@marsdystrybucja.pl
Paulina Kliemek
telefon: 665-114-273
email: p.klimekk@marsdystrybucja.pl

Dział handlowy

Marta Dara
telefon: 665-312-790
email: m.dara@marsdystrybucja.pl
Sylwia Bulanda
telefon: 609-906-071
email: s.bulanda@marsdystrybucja.pl

Dział handlowy

Magdalena Gigoń
telefon: 665-314-844
email: m.gigon@marsdystrybucja.pl
Katarzyna Kural
telefon: 665-317-716
email: k.kural@marsdystrybucja.pl
Beata Jaskólska
telefon: 665-313-369
email: b.jaskolska@marsdystrybucja.pl
Lidia Kostrzewa
telefon: 18 506 52 06
email: l.kostrzewa@marsdystrybucja.pl

Potrzebujesz pomocy lub informacji? Skorzystaj z naszego formularza i skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem obsługi klienta.

  • Przesyłając formularz akceptujesz warunki naszej polityki prywatności

Magazyn

Pon – Pt od 8:00 – 18:00

Reklamacje

Justyna Jurek
telefon: 605-114-159
email: reklamacje@marsdystrybucja.pl
Marzena Plata
telefon: 609-900-265
email m.plata@marsdystrybucja.pl

Kierownik

Rafał Głąbiński
telefon: 661-023-213
email: r.glabinski@marsdystrybucja.pl

Zastępca kierownika

Justyna Serafin
telefon: 609-900-437
email: j.serafin@marsdystrybucja.pl

Kierownicy regionalni

mars-map mars-map
1

Małopolska

Rafał Wieczorek

500013163 r.wieczorek@marsdystrybucja.pl
2

Śląsk

Paweł Śliwiok

665 315 821 p.sliwiok@marsdystrybucja.pl
3

Centralna Polska

Jacek Gretka

665 114 670 j.gretka@marsdystrybucja.pl
4

Południowy wschód

Krzysztof Siara

605 259 874 k.siara@marsdystrybucja.pl
5

Dolny Śląsk

Tomasz Nowak

785 011 343 t.nowak@marsdystrybucja.pl
6

Północ

Sebastian Kuczyński

661 910 515 s.kuczynski@marsdystrybucja.pl
7

Północ

Sebastian Kuczyński

661 910 515 s.kuczynski@marsdystrybucja.pl
1

Małopolska

Rafał Wieczorek

500013163 r.wieczorek@marsdystrybucja.pl
2

Śląsk

Paweł Śliwiok

665 315 821 p.sliwiok@marsdystrybucja.pl
3

Centralna Polska

Jacek Gretka

665 114 670 j.gretka@marsdystrybucja.pl
4

Południowy wschód

Krzysztof Siara

605 259 874 k.siara@marsdystrybucja.pl
5

Dolny Śląsk

Tomasz Nowak

785 011 343 t.nowak@marsdystrybucja.pl
6

Północ

Sebastian Kuczyński

661 910 515 s.kuczynski@marsdystrybucja.pl
7

Północ

Sebastian Kuczyński

661 910 515 s.kuczynski@marsdystrybucja.pl